Özgürlük Yolu - Into the Wild 720p (Türkçe Dublaj)
Puan Ver:
Açıklama : Konu: Christopher McCandless üniversiteden mezun olduktan hemen sonra iş, aile ve sorumluluk gibi ağırlıkları geride bırakıyor. Bütün parasını yakıyor ve Alaska'da doğa ile birebir yaşamak için yola koyuluyor.

McCandless, uzun yolculuğu boyunca bin bir tür macera ve bin bir tür insan ile karşılaşıyor. Grand Canyon'da river rafting yapıyor, doğayı kendine ev ediniyor, orta yaşlı bir hippi çift ve özellikle yaşlı yanlız bir adamla unutulmaz birer ilişki kuruyor.

McCandless, iki yıllık yolculuğu boyunca bir kez bile ebeveynleri ve en önemlisi her şeyden çok sevdiğine inandığımız kız kardeşi ile haberleşmiyor. 

Film Gerçek hayattan alıntı, Christopher McCandless ismindeki gezginin hayat hikayesini anlatıyor iyi seyirler.

Tür: Macera, Biyografi, Dram
Yılı: 2007
RastgeleFilm.com Puanı: 3/(5 kez oylandı.)
IMDB Puanı: 8,2/10
Oyuncular: Emile HirschMarcia Gay HardenWilliam HurtJena MaloneBrian H. Dierker
Ekleyen: Admin
Eklenme Tarihi: 2 Ekim 2012
Etiketler: Özgürlük Yolu - Into the Wild 720p (Türkçe Dublaj) full izleÖzgürlük Yolu - Into the Wild 720p (Türkçe Dublaj) HD izleÖzgürlük Yolu - Into the Wild 720p (Türkçe Dublaj) filmini izle Özgürlük Yolu - Into the Wild 720p (Türkçe Dublaj) RastgeleFilm.com da izle
İzlenme : 1546 | Puan : 3.0
Süre: | Tarih : 02.10.2012
Etiketler : Özgürlük Yolu - Into the Wild 720p (Türkçe Dublaj) full izle Özgürlük Yolu - Into the Wild 720p (Türkçe Dublaj) HD izle Özgürlük Yolu - Into the Wild 720p (Türkçe Dublaj) filmini izle Özgürlük Yolu - Into the Wild 720p (Türkçe Dublaj) RastgeleFilm.com
URL      :
Yorumlar

Henüz yorum yazılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve yorumunu gönder.

Yorum Yaz
Ad Soyad: *
E-Mail Adresiniz: *
Yorumunuz: *
Güvenlik No: *
Benzer Videolar